Realitní zpravodaj

Při koupi domu zkontrolujte také jeho zabezpečení

Při koupi domu zkontrolujte také jeho zabezpečení
30.4.2025 - Zabezpečení rodinného domu, ale i chaty nebo chalupy, není dnes již žádný nadstandard. Mělo by být běžnou součástí domácnosti, a to nejen zabezpečení proti zlodějům, ale i zajištění proti..

Majitel versus nájemník: Jak si správně rozdělit pojištění při pronájmu bytu

Majitel versus nájemník: Jak si správně rozdělit pojištění při pronájmu bytu
28.4.2025 - Při pronájmu nemovitosti by měli mít jak pronajímatel, tak nájemník sjednané vlastní pojištění. Zatímco pronajímatel potřebuje pojistit samotnou nemovitost včetně stavebních součástí,..

Další novela stavebního zákona se dotýká i drobných stavebníků

Další novela stavebního zákona se dotýká i drobných stavebníků
25.4.2025 - Novela energetického, stavebního a dalších zákonů přináší klíčové změny v oblastech ukládání energie, flexibility sítí a agregace. Změny přináší také pro běžné stavebníky. Změny nemusí..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Real Na-Max s.r.o. » Názory klientů

Real Na-Max s.r.o.

Moje zkušenost s makléřem, panem Davidem Kulhánkem, je jednoznačně kladná. Od prohlídky bytu přes rezervaci až po zpracování kupní smlouvy a přepisu nemovitosti vše probíhalo svižně a bez jakýchkoli problémů. Podání daně z nabytí nemovitosti bylo také vyřešeno velmi rychle a jednoduše.

Zejména si ale cením toho, že se tento makléř neuchyluje k pochybným praktikám pro "natlačení" lidí ke koupi, které jsem zažil při hledání bytu od některých jiných makléřů. Naopak, pan Kulhánek při prohlídce dával relevantní, potřebné a hlavně pravdivé informace, aniž by cokoli zkresloval.

Pan Kulhánek byl během celého procesu koupě vždy k dispozici jak na mobilu, tak i přes SMS a email, a reagoval vždy velmi rychle. Zařídil návštěvy na úřadech, čímž mi ušetřil mnoho času, a dokonce i osobně přivezl potřebné dokumenty až k mému současnému bydlišti, což považuji za nadstandard.

Tohoto makléře mohu proto jednoznačně doporučit.



Děkuji za výborný, bezproblémový obchod, komunikaci a vůbec za vše týkající se prodeje a následného přepisu této nemovitosti. Věřte, že jste nebyl první makléř, kterého jsme na svém hledání nového domova poznali a také to nebyla naše první prohlídka, ale jak jsem Vám už při předávání řekla, zaujal mne Váš profesionální popis nemovitosti a to ať už na webu, ale samozřejmě také pak při osobní schůzce. Je opravdu velkou předností makléře, když může novému zájemci poskytnou potřebné, relevantní informace, které jsme od Vás opravdu obdrželi a toho si cením,neb víme z vlastní zkušenosti, že to není pravidlem.
Ještě jednou děkuji, doufám, že v budoucnu již Vašich služeb nebudeme potřebovat, ale i tak Vám přeji mnoho úspěchů v práci, ale samozřejmě také v osobním životě. Mějte hezké dny Musilová Štěpánka a Duhajský František