Kulhánek
Cabáková
Zifčáková
Realitní zpravodaj

Spoříte dětem na bydlení? Pozor, aby peníze jednou skutečně dostaly

Spoříte dětem na bydlení? Pozor, aby peníze jednou skutečně dostaly
29.7.2026 - Mnoho rodičů a prarodičů spoří dětem na budoucí bydlení. Ať už prostřednictvím stavebního spoření, investic nebo pravidelných úspor, cíl bývá stejný – usnadnit jim jednou cestu k..

Předávací protokol. Proč se nevyplatí podcenit předání bytu

Předávací protokol. Proč se nevyplatí podcenit předání bytu
27.7.2026 - Předání bytu bývá často otázkou několika minut. Právě tehdy ale vznikají chyby, které mohou později vést ke sporům o škody, vybavení, klíče nebo vyúčtování energií. Dobře sepsaný..

Dálkové odečty budou od ledna 2027 povinné. Co musí stihnout SVJ?

Dálkové odečty budou od ledna 2027 povinné. Co musí stihnout SVJ?
24.7.2026 - Od 1. ledna 2027 začne platit povinnost, která se dotkne prakticky všech bytových domů s centrálním vytápěním nebo centrální dodávkou teplé vody. Všechna měřidla tepla a teplé vody budou..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Real Na-Max s.r.o. » Nemovitosti » Prodej bytu 1+1 - Znojmo

Prodej bytu 1+1 - Znojmo, Ev.č.: 00024

kuchyň foto 1
kuchyň foto 2
kuchyň foto 5
balkon
sprchový kout
pokoj  foto 1
pokoj foto 2

Kontaktujte makléře

Monika CabákováMonika Cabáková
+420 734 333 146
[email protected]
IČ: 01734971

nabídka nemovitostí makléře

Real Na-Max s.r.o.Real Na-Max s.r.o.
Za Tratí 3760/1b
Znojmo
+420 603 304 327
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 1+1
LokalitaJanáčkova, Znojmo
OkresZnojmo
Náklady na bydlení4000
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha41 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Hledáte investiční nebo startovní byt do začátku ? Exkluzivně Vám nabízím útulný byt o dispozici 1+1 s balkonem ve Znojmě na ul. Janáčkova.

Byt o užitné ploše 41m2 se nachází ve 2.patře cihlového revitalizovaného domu. Dispozičně se sestává z chodby, z níž vstupujeme do jednotlivých místností – do pokoje, na toaletu a do kuchyně, která disponuje spíží a balkonem, ten Vám zajisté zpříjemní bydlení v tomto bytě.

Samotný byt prošel v roce 2023 částečnou rekonstrukcí – elektroinstalace v mědi, nová toaleta, sprchový kout v kuchyni ( je možné ho oddělit zástěnou či příčkou pro větší soukromí), dále byla pořízena nová kuchyňská linka, na podlaze je položeno lino, na toaletě dlažba. Vytápění je zajištěno klimatizací s tepelným čerpadlem a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Velkou výhodou tohoto bydlení je nově instalovaná fotovoltaika pro celý bytový dům. K bytu náleží sklep umístěný v suterénu domu a společný dvorek, na kterém můžete za pěkného počasí posedět s přáteli.
Pokud hledáte pěkné a klidné bydlení v této příjemné lokalitě jen kousek od centra , neváhejte mě kontaktovat.